تعمیر یخچال الکتروسان در قم

مجموعه مجاز تعمیر ارائه دهنده خدمات پس از فروش، سرویس و تعمیر یخچال الکتروسان در قم می‌باشد. جهت تکمیل سفارش خود و دریافت خدمات تعمیرات الکتروستان کافیست با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال الکتروسان در منزل

شرکت الکتروسان یکی از مجموعه‌های تولید کننده لوازم خانگی ایرانی با بیش از ۲۵ سال سابقه می‌باشد. از جمله محصولات با کیفیت و پر استفاده این شرکت در میان خانواده‌های ایرانی می‌توانیم به انواع یخچال، یخچال فریزر یخچال‌های دوقلوی الکتروسان اشاره کنیم.

ما در مجموعه مجاز تعمیر همواره کوشیده‌ایم تا بتوانیم آسایش و رفاه شما عزیزان را فراهم کنیم. به همین دلیل خدمات تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در قم به صورت حضوری و در منزل انجام می‌شود. از همین رو شما دیگر دشواری‌های جابجایی یخچال به مراکز تعمیر یا نمایندگی‌های تعمیرات را نخواهید داشت.

شماره نمایندگی الکتروسان قم

به منظور دریافت خدمات پس از فروش سرویس و یا تعمیر انواع یخچال فریزر الکتروسان در قم کافیست تا با شماره ۰۹۱۰۸۰۲۳۰۸  تماس حاصل نموده و ضمن عنوان کردن مشکل یخچال فریزر الکتروسان خود از همکاران ما در مجموعه مجاز تعمیر درخواست تکنسین فرمایید.

خدمات بیشتر: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در قم

مراحل تعمیر یخچال الکتروسان

  1. در گام اول شما لازم است تا با شماره پشتیبانی سایت تماس حاصل فرموده و مشکل خود را بیان نمایید. هکاران ما پیش از هر چیز مشکل یخچال شما را به صورت تلفنی بررسی می‌کنند و در صورت امکان شما را راهنمایی می‌کنند که نیاز به تعمیر یخچال نداشته باشید.
  2. اما در صورتی که مشکل یخچال شما به صورت تلفنی برطرف نشود، لازم است که آدرس شماره تلفن و زمان حضور خود در محل را به همکاران ما اعلام نمایید. تکنسین فنی مجموعه مجاز تعمیر در زمان معین شده در محل حضور خواهند یافت و اقدام به تعمیر یخچال شما خواهند نمود.
  3. تمام مراحل تعمیر یخچال الکتروسان به صورت حضوری و در منزل انجام می‌شود. اما چنانچه قطعه‌ای یا بردی از یخچال نیاز به تعمیر پیشرفته‌تر داشته باشد آن قطعه به نمایندگی منتقل شده و پس از رفع ایراد توسط همکاران ما مجدداً در منزل  شما توسط همکاران ما نصب خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر الکتروسان

از آنجایی که مشکلات و خرابی‌های متفاوتی ممکن است در انواع یخچال، یخچال فریزر و یخچال دوقلوی الکتروسان رخ دهد هزینه تعمیر آن نیز متفاوت خواهد بود. البته برآورد هزینه تعمیرات به صورت تقریبی و تنها به صورت تلفنی ممکن است. پس از تماس با کارشناسان ما و بیان مشکل یخچال خود همکاران ما تمام هزینه‌ها را به صورت کامل و با جزئیات خدمت شما اعلام خواهند نمود. البته از این موضوع خاطر جمع باشید که تمام هزینه‌ها و حتی اجرت در مجموعه مجاز تعمیر به عنوان نمایندگی الکتروسان قم بسیار کمتر از سایر مراکز تعمیر خواهد بود.

خدمات پس از فروش یخچال الکتروسان به چه شکل است؟

اگر یخچال فریزر الکتروسان خود را به تازگی خریده‌اید و هنوز گارانتی تعمیرات و خدمات پس از فروش آن فعال است می‌توانید با شماره‌های درج شده بر روی کارت گارانتی تماس حاصل فرمایید. به طور کلی بیشتر لوازم خانگی‌های تولید شده در کشور دارای گارانتی خدمات پس از فروش و تعمیرات می‌باشند. اما ممکن است شما به هر دلیلی از این گارانتی رضایت نداشته باشید و یا گارانتی شما به اتمام رسیده باشد. در این صورت می‌توانید با مجموعه مجاز تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات الکتروسان در قم تماس حاصل فرمایید و از خدمات ما بهره‌مند گردید.

خرابی‌ها و مشکلات رایج یخچال فریزر الکتروسان

برخی از مشکلات در انواع یخچال فریزرها فارغ از نوع برند آنها به مرور رخ می‌دهد. در ادامه به بررسی رایج‌ترین مشکلات یخچال الکتروسان خواهیم پرداخت.

علت صدای زیاد یخچال الکتروسان چیست؟

برخلاف برخی از لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، یخچال فریزرها عموماً با کمترین سر و صدا کار می‌کنند. البته وجود برخی صداهای کم و خفیف در موتور یخچال کاملاً طبیعی است. اما اگر صداهای تولید شده توسط موتور یخچال بیشتر از حد معمول باشد می‌تواند دو دلیل کلی داشته باشد:

  • تراز نبودن یخچال:  اگر یخچال را در محلی شیبدار قرار دهید و یا محل قرارگیری آن تراز نباشد ممکن است صداهای ناهنجار و بلندی از یخچال شنیده شود. این مشکل چندان جدی نیست و تنها با تراز کردن یخچال برطرف می‌شود.
  • خرابی کمپرسور یخچال:  اما در صورتی که از تراز بودن محل قرارگیری یخچال اطمینان دارید و همچنان صداهای ناهنجار شنیده می‌شود ممکن است که یک مشکل جدی در یخچال فریزر شما وجود داشته باشد. این مشکل می‌تواند مربوط به کمپرسور یخچال الکتروسان باشد. در این شرایط ضروری است که با همکاران ما تماس بگیرید تا مشکل به صورت دقیق بررسی شود.

علت خنک نکردن یخچال الکتروسان چیست؟

به طور کلی 5 دلیل می‌تواند باعث بروز این مشکل شود:

  1. پیش از هر چیز باید اطمینان حاصل کنید که یخچال شما در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندارد. همچنین یخچال شما می‌بایست از اطراف فضای کافی را برای گردش هوا داشته باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید وجود یک کافی بین وسایل گرمایشی و یخچال الکتروسان است.
  2. گاهی اوقات نیز این مشکل به این دلیل است که دمای یخچال به درستی تنظیم نشده است. پس در گام بعدی بهتر است تا دمای یخچال را بررسی کنید.
  3. توجه نکردن به ظرفیت یخچال فریزر نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. زمانی که قصد دارید مواد غذایی را داخل یخچال یا فریزر قرار دهید نباید بیشتر از گجایش یخچال مواد را در آن قرار دهید همین موضوع می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.
  4. پوسیدگی نوار دور درب یخچال دیگر مشکلی است که می‌تواند باعث خنک نشدن یخچال شود. نوار دور درب یخچال را به طور کامل بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ پوسیدگی یا پارگی در آن وجود ندارد. خرابی نوار لاستیکی یخچال باعث می‌شود تا دمای یخچال نتواند به حد مناسب برسد.
  5. تمام شدن گاز یخچال نیز می‌تواند یکی از علل بروز این مشکل باشد. چنانچه هیچ یک از مشکلات فوق باعث بروز این مشکل نشده باشد لازم است نسبت به شارژ گاز یخچال اقدام نمایید. برای دریافت این خدمات نیز می‌توانید با همکاران ما در مجاز تعمیر در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *