نمایندگی تعمیرات ال جی در قم

لوازم خانگی ال جی جز محصولات پرطرفدار در میان خانواده‌های ایرانی است. در صورت خرابی یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و سایر لوازم ال جی می‌توانید با مجاز تعمیر مرکز سرویس ال جی در قم تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در قم

یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی جز لوازم پر استفاده و نسبتا گران در میان لوازم خانگی می‌باشد. اگر نحوه استفاده درست از آن را ندانید و یا در صورت خرابی نسبت به تعمیر آن به موقع اقدام نکنید، ممکن است هزینه‌های سنگینی را متحمل شوید.

اما در صورتی که یخچال ال جی شما نیاز به تعمیر دارد، قائدتا اولین اقدام تماس با نمایندگی ال جی در قم است. اگر یخچال فریزر شما دارای کارت گارانتی است و هنوز ضمانت آن معتبر است، بهتر است با شماره‌های درج شده بر روی کارت گارانتی تماس بگیرید. 

چنانچه دستگاه شما گارانتی ندارد برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در قم تنها کافیست با همکاران ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت در محل شما حضور یابند. دلیل ارائه خدمات تعمیر حضوری این است که لوازمی همچون یخچال فریزر از وزن بالایی برخوردارند و جابجایی آنها بسیار دشوار است. از سوی دیگر، چون یخچال و فریزر حاوی مواد غذایی فاسد شدنی است، اقدام به موقع برای تعمیر آنها بسیار ضروری است.

شماره تلفن نمایندگی ال جی قم

اگر در شهر قم نیاز به خدمات تعمیر لوازم خانگی ال جی دارید، کافیست با شماره 09100802308 تماس بگیرید. همکاران ما ضمن هماهنگی برای تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما، در صورت نیاز قطعه‌ای به تعویض، قطعات اصلی ال جی را به شما ارائه خواهند نمود.

تعمیرات تخصصی یخچال ال جی در قم

یخچال فریزر ال جی از کیفیت بالایی برخوردار است. با این حال تمام لوازم برقی ممکن است بنا به دلایل مختلف همچون نوسان برق، عدم استفاده صحیح و موارد دیگر دچار خرابی شوند. در این شرایط لازم است با نمایندگی تعمیر ال جی تماس بگیرید. ما در اولین فرصت یخچال ال جی شما را با کیفیت بالا تعمیر خواهیم نمود.
از جمله خرابی‌های رایج در یخچال فریزر و یخچال ساید ال جی، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
 • کار نکردن فن یخچال یا فریزر ال جی
 • گرم شدن بیش از حد قسمت یخچال ساید بای ساید ال جی
 • روشن نشدن یخچال
 • خرابی موتور
 • نشتی گاز یخچال
 • خرابی نوار دور یخچال یا فریزر
 • خراب شدن نمایشگر یا بردهای الکتریکی
 • جمع شدن آب در کف یخچال فریزر ال جی
 • اتوماتیک نکردن یخچال

هزینه تعمیر یخچال ال جی

همانطور که عنوان شد، خرابی یخچال دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. برای اینکه از هزینه دقیق تعمیر یخچال LG آگاه شوید، کافیست با نمایندگی ال جی قم تماس بگیرید. گاهی اوقات ممکن است همکاران ما با یک راهنمایی و مشاوره رایگان مشکل شما را برطرف کنند.

اما در صورتی که مشکل یخچال شما جدی باشد و به صورت تلفنی قابل تشخیص باشد، همکاران ما زمان و هزینه تقریبی را به شما اعلام خواهند نمود. در صورتی تایید هزینه‌ها توسط شما، کارشناسان نمایندگی در محل شما حضور خواهند یافت. همچنین امکان بازدید و بررسی حضوری نیز توسط متخصصین مجاز تعمیر وجود دارد.

کدهای خطای یخچال الجی

تمام یخچال فریزرهای نسل جدید LG دارای یک نمایشگر هستند که خطاها و وضعیت کلی یخچال را نمایش می‌دهند. در جدول زیر معنای هر کد خطا و علت بروز آن را به طور کلی تشریح کرده‌ایم. چنانچه هر یک از موارد زیر را روی دستگاه خود مشاهده کردید، با نمایندگی یخچال ال جی قم تماس بگیرید.
شمارهمشکلکد خطادلیل
1ایراد در سنسور فریزرEFSاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور فریزر
2ایراد در سنسور یخچالErSاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور یخچال
3ایراد در سنسور تشخیص دماESSاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور تشخیص دما
4ایراد در سنسور یخسازEISاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور یخساز
5ایراد در سنسور دیفراست یخچال ال جیFdSاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور دیفراست
6خطای سنسور دمای اتاقErtاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور مربوطه
7خطای سنسور رطوبتEHSاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور رطوبت
8خطای سنسور یخساز قالبی فریزرEIdاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور نام برده
9خطای سنسور یخساز قالب کوچکEIOاتصال کوتاه یا قطع شدن سنسور 
10ایراد در کیت یخسازEItخرابی موتور یخساز
11کیت یخساز قالبی فریزر خراب استEIUخرابی موتور قسمت مربوطه
12کیت یخساز قالبی کوچک فریزر خراب استEICموتور قسمت مربوط آسیب دیده است
13خطای فلومترEgFنرسیدن آب کافی یا خرابی فلومتر
14خرابی دیفراستFdHدمای سنسور دیفراست در 80 دقیقه به 5 درجه سانتیگراد نمی‌رسد
15کار کرد نامنظم یکی از فن‌های فریزرEFFدر 65 ثانیه اخیر فیدبکی از موتور فن دریافت نشده است
17خطای ارتباطECOارتباط بین دو قطعه انجام نشد
18خطا مودم وایفایEOdایراد در مودم وایفای
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در قم

نمایندگی سرویس و تعمیر لباسشویی ال جی در قم

ماشین لباسشویی ال جی یکی از لوازم خانگی پر کاربرد است که خرابی آن می‌تواند مشکلات متعددی داشته باشد. ایرادات رایج در لباسشویی‌های ال جی شامل کار نکردن خشک کن، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی، متوقف شدن تایمر، خرابی دکمه‌ها و… می‌باشد.

زمانی اهمیت داشتن یک ماشین لباسشویی سالم مشخص می‌شود که لباس‌های زیادی برای شستن دارید یا به یک مهمانی مهم دعوتید. در شرایطی که ضرورت ایجاد می‌کند، اگر ماشین لباسشویی ال جی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد شرایط کمی سخت می‌شود. یا مجبور هستید که به خشکشویی مراجعه کنید و یا لباسشویی را به یک مرکز تعمیر ال جی ببرید که عملا غیر ممکن است.

همکاران ما در مجاز تعمیر، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی قم، در این شرایط همراه شما هستند. در صورتی که لباسشویی LG دارید و به هر دلیلی کار نمی‌کند، بلافاصله با ما تماس بگیرید. همکاران حاضر در نمایندگی تعمیرات ال‌جی قم پس از دریافت آدرس و مشخص کردن زمان حضور، راس ساعت مقرر شده در منزل یا محل شما حضور می‌یابند.

بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی‌های ال جی با مراجعه کارشناسان به صورت حضوری مرتفع می‌گردد. اما در موارد نادر که لباسشویی شما نقص فنی جدی داشته باشد، قطعه معیوب یا تعویض می‌شود و یا جدا شده و برای سرویس به نمایندگی LG قم برده می‌شود. به محض رفع ایراد قطعه با شما تماس می‌گیریم، تعمیر ماشین لباسشویی را انجام داده و آن را گارانتی می‌کنیم.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در قم

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در قم

تقریبا می‌توانیم بگوییم که امروزه ماشین ظرفشویی یکی از لوازم جدا نشدنی از هر آشپزخانه ایرانی است. مخصوصا نو عروسانی که به تازگی ازدواج کرده‌اند از برندهای مطرحی همچون ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می‌کنند.

اما زمانی ارزش ماشین ظرفشویی ال جی را بیشتر درک می‌کنید که گارانتی آن به اتمام رسیده باشد و دیگر مانند روزهای اول کار نکند. افت کیفیت شستشو یا خرابی ظرفشویی می‌تواند نگران کننده باشد. مخصوصا برای زوج‌هایی که هر دو شاغل هستند و فرصت کافی را برای شستشوی ظروف ندارند.

در این شرایط جای نگرانی نیست. ما به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در قم با سابقه فعالیت بیش از 10 سال، به مشکلات رایج در لوازم خانگی ال جی واقف هستیم. ابتدا با شماره پشتیبانی مجاز تعمیر تماس بگیرید و مشکل خود را شرح دهید. برخی از مشکلاتی که مشتریان ما با آن مواجه هستند مربوط به ظرفشویی ال جی نیست. ممکن است پارگی یا نسداد ورودی آب ماشین ظرفشویی یکی از مشکلات اصلی باشد. در برخی موارد دیگر اختلال جریان برق نیز باعث این مشکلات می‌شود.

همکاران ما در یک تماس تلفنی و مشاوره رایگان تمام موارد را بدون هزینه چک می‌کنند. در صورتی که مشکل رخ داده در ماشین لباسشویی LG نیاز به تعمیر و مراجعه حضوری کارشناسان نمایندگی داشته باشد، هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در قم

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

یکی از قدیمی‌ترین اعضای خانواده هر ایرانی، تلویزیون‌های ال جی است. کیفیت و دوام تلویزیون ال جی واقعا تحسین بر انگیز است. اما با تجربه‌ای که طی سالها در زمینه نمایندگی تعمیرات ال جی در قم داریم، به جرات می‌گوییم که بسیاری از مشکلات در تلویزیون LG مربوط به استفاده نادرست و یا نواسانات برقی است. البته یکسری از مشکلات دیگر نیز مربوط به طول عمر دستگاه می‌باشد. هر وسیله برقی یک طول عمر مفیدی دارد که پس از آن ممکن است برخی از قطعات را دچار مشکل کند.

البته هر مشکلی که رخ داد نگران نباشید. چنانچه پیش از اتمام گارانتی، تلویزیون ال جی شما نیاز به تعمیر پیدا کرد حتما با شماره درج شده روی کارت گارانتی تماس بگیرید. اما اگر دستگاه فاقد گارانتی است، ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی قم می‌توانیم خدمات ارزنده‌ای را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه کنیم.

مشکلات رایج در تلویزیون ال جی

عمده‌ترین مشکلاتی که در طی این سالها مشتریان بابت آنها به نمایندگی ال جی در قم مراجعه کرده‌اند شامل این موارد است:

 • قطع شدن صدای تلویزیون ال جی
 • قطع شدن تصویر نمایشگر
 • صفحه آبی
 • وصل نشدن به اینترنت
 • روشن نشدن تلویزیون

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی در قم

مجاز تعمیر معتبرترین و بهترین مرکز ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی ال جی در قم به صورت حضوری می‌باشد. ما با داشتن بیش از 2000 مشتری رضایتمند در شهر قم، خاطر شما را تعمیرات با کیفیت آسوده می‌سازیم.

Mojaz Taamir is one the best LG customer service centers in Qom which introduces the high quality repair services. All LG appliances will be guaranteed after being repaired. To get more information, contact us.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *