نمایندگی تعمیر یخچال سیلور هاوس در قم

مرکز خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سیلور هاوس در قم، آماده ارائه خدمات حضوری در منزل به همشهریان عزیز می باشد.

جهت بهره مندی از خدمات مجموعه، تنها کافیست که درخواست خود را از طریق تماس تلفنی با شماره زیر تکمیل نمایید.

نمایندگی تعمیرات سیلور هاوس در قم

مجاز تعمیر با سالها سابقه درخشان در زمینه تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سیلور، سیلور هاس و سیلور آیس در قم و داشتن مشتریان رضایتمند مفتخر است که خود را یکی از نمایندگی‌های پیشتاز در زمینه ارائه خدمات پس از فروش به شما همشهریان عزیز بداند.

یخچال‌های پیشرفته امروزی مانند سیلورهاوس، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، در زمان تعمیر نیازمند دقت و دانش فنی بالایی می باشد. لذا در صورت خرابی بهتر است که این خدمات را تنها از نمایندگی مجاز دریافت کنید.

همکاران فنی و کارشناسان تعمیرات نمایندگی یخچال سیلور هاوس در قم با دانش و تجربه‌ای نزدیک به 15 سال، می‌توانند گزینه‌ای مطمئن برای انتخاب شما باشند.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سیلور هاوس در قم

مزایای نمایندگی یخچال ساید سیلور هاوس

همیشه دریافت خدمات از نمایندگی با اطمینان خاطر بیشتری همراه است. ولی ما در مجاز تعمیر تلاش می کنیم که همواره بتوانیم خدمات بیشتر و بهتری را نیز به شما ارائه کنیم. مزایای خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سیلور هاوس قم شامل مواردی همچون: تعمیر در منزل، خدمات سریع، هزینه مقرون به صرفه، تعمیر به جای تعویض، قطعات اصلی نمایندگی، کارشناسان با تجربه، گارانتی و پشتیبانی پاسخگو می باشد.

شماره نمایندگی سیلور هاوس قم

در صورت خرابی یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید و دوقلو سیلور هاوس و نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی قم تنها کافیست با شماره پشتیبانی مجموعه به شماره 09100802308 تماس حاصل فرمایید و درخواست کارشناس تعمیرات فرمایید. 

همکاران ما پس از دریافت اطلاعات و بررسی مشکل یخچال فریزر شما به صورت تلفنی، زمان حضور تکنسین فنی را هماهنگ کرده و پس از فرایند تعمیر یخچال در منزل شما آغاز خواهد شد.

تعمیر یخچال ساید سیلور هاوس چقدر زمان می برد؟

خرابی‌های یخچال فریزر و ساید بای ساید عموما متفاوت است و تعمیر یا تعویض هر قطعه بسته به نوع آسیب دیدگی نیاز به زمان متفاوتی دارد. در برخی موارد ممکن است که تعمیر یخچال شما در چند دقیقه تعمیر شود و در برخی مواقع نیز ممکن است تا 3-4 ساعت طول بکشد.

همچنین در مواردی که برد آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد لازم است که برد به نمایندگی منتقل شود تا قطعات آسیب دیده برد با تجهیزات پیشرفته در آزمایشگاه فنی نمایندگی سیلور هاوس تعمیر شده و سپس مجددا توسط همکاران ما در منزل شما روی یخچال نصب شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سیلور هاوس

هزینه تعمیر یخچال سیلور هاوس در قم

هزینه تعمیر یخچال کاملا بستگی به میزان و نوع خرابی دارد. همچنین در مواردی که قطعه ای به طور کلی سوخته باشد و امکان تعمیر نداشته باشد، هزینه قطعه جایگزین نیز به مبالغ کلی افزوده می شود. 

اما شما در زمان تماس با همکاران ما پس از اعلام خرابی می توانید از بازه قیمت تقریبی آگاه شوید. تنها در صورتی همکاران ما نسبت به تعمیر یخچال شما اقدام خواهند نمود که هزینه اولیه توسط شما تایید شود. پس از این نظر هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید که تمام هزینه‌های اجرت، نصب و قطعات مطابق نرخ مصوب اتحادیه است.

گارانتی یخچال و ساید سیلور هاوس

پس از تعمیر یخچال فریزر و ساید سیلور هاوس توسط کارشناسان ما در نمایندگی، قطعه یا قطعات آسیب دیده مجددا گارانتی می شوند. یعنی تا زمان اتمام گارانتی تعیین شده توسط مجاز تعمیر قطعات ضمانت شده هر گونه آسیب مجددی ببینند، به صورت رایگان تعمیر خواهند شد. دقت فرمایید که این گارانتی شامل سایر قطعات نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *