نمایندگی تعمیرات بکو در قم

در صورتیکه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی بکو شما نیاز به تعمیر دارد می‌توانید از مجاز تعمیر (نمایندگی تعمیرات بکو در قم) درخواست کارشناس برای تعمیر کنید.

با تماس با شماره زیر همکاران ما در اولین فرصت به صورت حضوری در منزل شما ایراد یخچال فریزر، ساید ، لباسشویی و ظرفشویی شما را برطرف خواهند نمود.

نمایندگی تعمیرات بکو در قم

مجاز تعمیر یکی از معتبرترین نمایندگی‌های تعمیر یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی بکو در قم و پردیسان می‌باشد. از جمله خدمات ما، تعمیر لوازم خانگی بکو، تعویض و ارائه قطعات اصلی به همراه گارانتی می‌باشد.

مهمترین مزیت دریافت خدمات از نمایندگی، حضور کارشناسان ما در منزل یا محل مورد نظر شما می‌باشد. تنها کافیست که با شماره پشتیبانی مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما پس از دریافت آدرس شما و انجام هماهنگی‌های لازم، راس ساعت مقرر در منزل شما حضور خواهند یافت.

مزایای خدمات نمایندگی یخچال بکو

 • تعمیر در محل: دیگر نیاز به جابجایی یخچال خود تا نمایندگی ندارید. علاوه بر دشوار بودن این کار، هزینه جانبی زیادی نیز متوجه شما خواهد شد. همکاران ما تنها با تکمیل درخواست‌تان از طریق تماس تلفنی، در اولین زمان ممکن به منزل شما مراجعه خواهند نمود.
 • تعمیر فوری: یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو یکی از بهترین لوازم خانگی این برند است. اما همانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است که دچار ایرادهایی شود. اما با توجه به اهمیت بالای یخچال فریزر در منازل، ضروری است که پیش از خرابی مواد غذایی داخل آن، تعمیر انجام شود. سریعترین خدمات تعمیر را می‌توانید از همکاران ما در مجاز تعمیر دریافت کنید.
 • استفاده از قطعات اصلی: در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعمیر داشته باشد، باید حتما از قطعات اصلی بکو استفاده شود. مجاز تعمیر تضمین می‌کند که حتما از قطعات و لوازم جانبی اصلی Beko برای تعمیر یخچال فریزر شما استفاده کند.
 • تکنسین متخصص: با توجه به قیمت بالای یخچال فریزر بکو، ضروری است که حتما از تکنسین با تجربه و دانش بالا در تعمیر لوازم خانگی استفاده شود. استفاده از تعمیر کاران غیر متخصص می‌تواند باعث آسیب دیدن هرچه بیشتر و خرابی مجدد یخچال فریزر شما شود. ما در مجاز تعمیر مفتخریم که از کارشناسان تعمیرات با تجربه و دانش فنی بالا بهره ببریم.
 • گارانتی خدمات: یکی دیگر از مزایای مجاز تعمیر، ارائه گارانتی پس از تعمیر یخچال است. با ارائه گارانتی خاطر شما از کیفیت خدمات دریافت شده آسوده خواهد بود.
 • رضایت مشتری: مهمترین دستاورد مجاز تعمیر در طی چند سال فعالیت خود در زمینه نمایندگی یخچال بکو قم، داشتن بیش از 2000 مشتری رضایتمند است. تا کنون هیچگونه شکایتی از کارشناسان مجاز تعمیر در نمایندگی بکو ثبت نشده است و تمام خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت انجام شده است.

هزینه تعمیر یخچال بکو

هزینه تعمیر یخچال فریزر بکو کاملا بستگی به خرابی به وجود آمده دارد. برای آگاهی از هزینه قطعات و اجرت خدمات با شماره  09100802308 تماس حاصل فرمایید و با شرح دقیق مشکل، هزینه توسط همکاران ما به شما اعلام خواهد شد. توجه فرمایید که هزینه اعلام شما توسط نمایندگی بکو، کاملا طبق تعرفه بوده و از تمامی مراکز تعمیر در سطح استان قم مناسب‌تر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات بکو در پردیسان و قم

ایرادات رایج یخچال فریزر بکو

 1. جمع شدن آب در یخچال یا فریزر بکو.
 2. روشن نشدن یا کار نکردن موتور یخچال.
 3. فرسودگی نوار دور درب یخچال فریزر و ساید بکو.
 4. برفک زدن یخچال.
 5. داغ شدن بیش از حد بدنه یخچال یا فریزر.
 6. صدای زیاد از فن یخچال یا فریزر بکو.
 7. نداشتن سرمای کافی در قسمت یخچال.
 8. خرابی آبسرد کن.
 9. پریدن فیوز منزل زمان به برق زدن یا شروع به کار یخچال.
 10. خرابی سنسورهای اصلی یخچال.

لیست خدمات تعمیر یخچال بکو در قم

تمامی ایرداهای رخ داده در یخچال فریزرهای بکو توسط نمایندگی قابل رفع می‌باشد. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • شارژ گاز موتور یخچال: تمام شدن یا کاهش گاز یخچال می‌تواند با کار نکردن یا کاهش توان موتور یخچال همراه باشد. در صورت مشاهده هر یک از این موارد با ما تماس بگیرید.
 • تعمیر یا تعویض فن یخچال فریزر: فن یخچال یکی از قطعات مصرفی است که پس از مدتی می‌تواند خراب شود، کار نکند یا سر و صدای زیادی ایجاد کند. دقت کنید که این کار حتما باید توسط کارشناسان انجام شده و حتما از قطعات اصلی بکو استفاده شود.
 • تعویض فیلتر آبسرد کن یخچال: در صورتیکه فیلتر یخچال بکو نیاز به تعویض داشته باشد یک علامت هشدار روی نمایشگر ظاهر می‌شود. در صورت مشاهده این پیام نیاز به تعویض فیلتر دارید.
 • تعمیر یخ‌ساز و آب سرد کن فریزر بکو: دلایل مختلفی می‌تواند باعث خرابی یا کار نکردن یخساز و آبسرد کن شود. البته در تمام موارد نیاز به تعمیر نیست. گاهی اوقات فقط لازم است که شلنگ ورودی آب را بررسی کنید. اما اگر ایراد از ورودی آب یخچال نباشد، باید ایرادات احتمالی دیگر توسط تکنسین فنی چک شود.
 • تعویض نوار پلاستیکی دور درب: در صورتی که درب یخچال یا نوار لاستیکی دور آن آسیب ببیند و دچار پوسیدگی شود، یخچال شما سرمای کافی را نخواهد داشت. علت اصلی از بین رفتن انرژی و توان اصلی یخچال است که اگر به موقع تعمیر نشود، ممکن است مشکلات بیشتری را نیز به وجود آورد.
 • تعمیر نمایشگر: عموما تمام یخچال‌های امروزی دارای یک نمایشگر جهت نمایش یکسری اطلاعات حیاتی و مهم درباره یخچال و سلامت آن می‌باشند. در صورت خرابی یخچال انجام بسیاری از تنظیمات ضروری مانند تنظیم دمای یخچال فریزر ممکن نخواهد بود. همچنین استفاده از یخساز و آبسرد کن فریزر نیز، بدون نمایشگر ممکن نیست.
 • تعمیر موتور یخچال: موتور یخچال اصلی ترین بخش آن است. در صورت خرابی موتور باید هرچه سریعتر این ایراد برطرف شود زیرا عملا یخچال بدون موتور قابل استفاده نخواهد بود.
 • تعمیر یا تعویض برد: برد یخچال ساید بای ساید بکو نیز مانند موتور، یکی از قطعات و اجزای ضروری است. تعمیر برد باید حتما توسط تکنسین با تجربه انجام شود و در صورت نیاز به تعویض نیز حتما از برد اصلی بکو باید استفاده شود.
 • بر طرف کردن ارورهای یخچال: یکی از مواردی در یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو به چشم می‌خورد وجود یکسری خطا یا ارور روی نمایشگر یخچال است. هر کدام از این ارورها معنای خاص خود را دارند که برخی ممکن است چندان جدی نباشند و برخی نشانه هشدار از یک مشکل جدی است. تمام این موارد توسط کارشناسان مجاز تعمیر رفع و تعمیر می‌گردد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در قم در منزل

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو قم

فراید درخواست کارشناس از نمایندگی ماشین لباسشویی بکو همانند یخچال است. ابتدا از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی، مشکل ماشین لباسشویی خود را شرح داده و پس از ثبت درخواست، همکاران ما در سریعترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لباسشویی شما خواهند نمود.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو چقدر زمان می‌برد؟

به طور میانگین تعمیر لباسشویی بکو حدود 3 ساعت زمان می‌برد. البته این زمان یک میانگین کلی است و به فاکتورهای دیگر نیز بستگی دارد. خرابی قطعه و میزان آسیب دیدگی در فرایند تعمیر اثر گذار است. اگر ماشین لباسشویی شما مشکلات جدی نداشته باشد می‌تواند در مدت کوتاهی تعمیر شود.

اما در برخی مواقع ممکن است که بردهای الکترونیکی آسیب دیده باشند و نیاز به تعمیر باشد. توجه کنید که هدف اصلی ما تا حد ممکن تعمیر قطعات است. پس در صورتیکه قطعات یا برد شما قابل تعمیر باشد آن را به نمایندگی منتقل کرده و پس از رفع ایراد، نصب روی لباسشویی شما در منزل انجام می‌پذیرد.

تنها در مواقعی که قطعه یا بردی به صورت کلی سوخته باشد و امکان تعمیر نداشته باشد، از قطعات اصلی لباسشویی بکو به عنوان جایگزین استفاده می‌شود.

ایرادات رایج ماشین لباسشویی بکو

به جرات می‌توانیم بگوییم که ماشین لباسشویی بکو یکی از بهترین برندهای لباسشویی در بازار لوازم خانگی ایران است. اما موارد مختلفی مانند عدم استفاده صحیح، پایان عمر برخی قطعات، نوسانات برقی و… می‌تواند باعث خرابی لباسشویی بکو شود. در طی سال‌های فعالیت مجاز تعمیر یک سری از مشکلات رایج به نمایندگی تعمیرات بکو قم گزارش شده است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 • عدم تخلیه: یکی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی‌های Beko تخلیه نشدن آب پس از فرایند شستشو است. شکستگی قفل درب یا انسداد شلنگ تخلیه لباسشویی می‌تواند دو مورد از اصلی‌ترین دلایل این مشکل باشد.
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی: چندین دلیل اصلی و جدی می‌تواند باعث باز نشدن درب لباسشویی بکو شود. این دلایل شامل خرابی لولا، خرابی میکروسوییچ، خرابی قفل و… می‌باشد.
 •  نشتی آب: اگر در هنگام شستشو یا پس از شستن لباس در اطراف لباسشویی آثار رطوبت مشاهده کردید ابتدا شلنگ‌های ورودی و خروجی آب را بررسی کنید. در برخی موارد پارگی شلنگ یا انسداد می‌تواند باعث بروز نم در اطراف لباسشویی شود. در صورتی که هیچ یک از این مشکلات وجود نداشت با نمایندگی تماس بگیرید.
 • صدای زیاد و لرزش شدید: وجود صدا و لرزش در ماشین لباسشویی طبیعی است. اما اگر لرزش، تکان خوردن و صدا بیش از حد معمول است ممکن است که برخی از قطعات لباسشویی آسیب دیده باشد. البته در برخی موارد باز نشدن پیچ ترنسفر، متعادل نبودن بار داخل لباسشویی، پر کردن بیش از حد ماشین، تراز نبودن سطح و آسیب دیدگی پایه‌های لباسشویی باعث این مشکل شده باشد.

  سرویس ماشین لباسشویی بکو

برخی از ایرادات رایج لباسشویی بکو در بالا ذکر شد و برخی ایرادات دیگر مانند نچرخیدن دیگ لباسشویی، نشستن لباس‌ها و… جز ایراداتی است که توسط نمایندگی تعمیرات Beko قم با کیفیت بالا برطرف می‌شود. اما دقت کنید که پیش از تماس با نمایندگی تمام مواردی که ذکر کردیم را بررسی فرمایید. در برخی موارد ممکن است که مشکلات به وجود آمده با یک بررسی ساده رفع شوند.
نمایندگی سرویس خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در قم

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در قم

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در مجاز تعمیر، ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو به همشهریان عزیزمان در شهر قم است. ماشین ظرفشویی یکی دیگر از لوازم خانگی پر استفاده و ضروری است که خرابی آن می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات متعدد شود. البته با وجود کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای مجاز تعمیر، ما اطمینان کامل را از عیب یابی و رفع کامل آن به شما می‌دهیم.

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی بکو

پیش از پرداختن به ایرادات رایج در ماشین ظرفشویی بکو، لازم است این نکته را یادآوری کنیم که در صورت مشاهده هرگونه ایراد کوچک در ماشین ظرفشویی لازم است که با نمایندگی تماس بگیرید. گاهی اوقات رفع کردن یک خرابی کوچک و جزیی می‌تواند از به وجود آمدن یکسری مشکلات بزرگتر و پرهزینه‌تر در ماشین لباسشویی جلوگیری کند.
 1. خرابی دکمه‌ها: از جمله ایرادات رایج که در ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی بکو مشاهده می‌شود، خرابی دکمه‌های اصلی آن است. هر چند دکمه‌های ماشین ظرفشویی جز قطعات مصرفی محسوب می‌شوند، اما استفاده نادرست و فشار دادن بیش از حد می‌تواند عمر آنها را کاهش دهد.
 2. کار نکردن: از دیگر مشکلات رایج ماشین ظرفشویی بکو این است که ممکن است که ماشین ظرفشویی به طور کلی روشن نشود یا فقط نمایشگر آن روشن شود ولی شروع به کار نکند. هر یک از این موارد می‌تواند نشان دهنده یکی از قطعات مهم و اصلی باشد که نیازمند حضور تکنسین و بررسی دقیق مشکل است.
 3. تمیز نشدن ظروف: اگر ماشین ظرفشویی تمام فرایند شستشو را انجام می‌دهد اما ظروف به درستی شستشو نمی‌شوند امکان دارد که سنسور آن آسیب دیده باشد. در این شرایط باید سنسور تعویض شود.
 4. سرریز شدن آب ظرفشویی: اگر در حین فرایند شستشو مشاهده کردید که آب از ماشین ظرفشویی سرازیر می‌شود، ابتدا ورودی و خروجی‌های آب را بررسی کنید که انسداد یا پارگی در شلنگ وجود نداشته باشد. اما چنانچه هیچ یک از این مشکلات وجود نداشت با ما تماس بگیرید.

خدمات مربوط به ماشین ظرفشویی بکو

خدمات زیر در جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو به شما عزیزان در نمایندگی قم ارائه می‌شود:

 • تعمیر انواع شیر برقی ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض و نصب نوار لاستیکی دور درب
 • تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی
 • تعمیر یا موتور ماشین ظرفشویی با قطعات اصلی بکو
 • تعمیر قفل درب ظرفشویی یا سوئیچ قفل درب
 • تعویض یا تعمیر المنت ماشین ظرفشویی
 • تعمیر ایرادات مربوط به بازوهای آبپاش
 • بررسی و رفع ایراد پمپ تخلیه
 • تعمیر فیلتر پمپ
 • تعمیر یا تعویض هیتر ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *