نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در قم

در صورتی که از یخچال فریزر برند یخساران استفاده می‌کنید و نیاز به خدمات تعمیر یخچال یخساران در قم و پردیسان دارید، با همکاران ما در مجاز تعمیر در تماس باشید.

همچنین خدمات ما در سراسر استان قم به صورت حضور کارشناس در منزل قابل ارائه می‌باشد. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

یخچال یخساران

شرکت یخساران سالهاست که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. یکی از محصولات این شرکت، انواع یخچال و یخچال فریزر دو قلو می‌باشد. یخچال یخساران مطابق با استانداردهای ملی تولید و ارائه می‌شود. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت ملی این محصولات، طرفداران خود را در میان لوازم خانگی خانواده‌های ایرانی دارد.

تعمیر یخچال یخساران در قم

همانند هر برند و محصول دیگر، ممکن است یخچال فریزر یخساران نیز نیازمند تعمیر باشد. مجاز تعمیر، به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در قم و پردیسان، مفتخر است که خدمات سرویس و تعمیر این لوازم خانگی را به صورت حضوری در منزل انجام دهد.

از جمله مزایای تعمیر حضوری در منزل این است که اول از همه مجبور به جابجایی یخچال از منزل تا دفتر نمایندگی یخساران نیستید. علاوه بر دشواری جابجایی یخچال فریزر، هزینه‌ی جانبی آن نیز قابل توجه است. دیگر مزیت حضور کارشناسان ما در محل این است که بلافاصله شروع به تعمیر لوازم خانگی شما کرده و در مدت زمان کوتاهی یخچال شما مانند روز اول تعمیر و تحویل شما می‌گردد.

گارانتی تعمیر یخچال یخساران

در صورتی که قطعه‌ای از یخچال فریزر یخساران تعمیر یا تعویض گردد همکاران ما جهت افزایش اطمینان خاطر شما، آن را گارانتی می‌کنند. طبق زمانی که همکاران ما به شما اعلام می‌کنند، یخچال فریزر شما از گارانتی تعمیر ما برخوردار خواهد بود. البته دقت فرمایید که این گارانتی تا زمانی معتبر خواهد بود که نوسانات برقی باعث خرابی یخچال شما نشود.

جلوگیری از نواسانات برقی در یخچال

دلایل مختلفی باعث به وجود آمدن نوسانات برقی و آسیب دیدن لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر می‌شود. اولین مورد بررسی کردن برق منطقه است. اگر در محل زندگی شما نوسانات برقی زیاد است، حتما با برق منطقه خود تماس گرفته و از آنها بخواهید مشکل را برطرف کنند.

البته در برخی موارد ممکن است برق به صورت مقطعی نوسان داشته باشد و یا گاهی اوقات قطع شدن برق ناگهانی باعث سوختن یخچال یا آسیب دیدن برخی از قطعان یخچال فریزر یخساران شود. این مشکلات ممکن است حتی با وجود محافظ برق نیز رخ دهد. اگر از کیفیت برق منطقه و سلامت سیم کشی داخلی ساختمان خود خبر دارید، حتما از محافظ‌های با کیفیت بالا و دیجیتالی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در قم

ایرادات رایج یخچال یخساران

یکسری از ایرادات رایج یخساران که مشتریان متعددی بابت آن به نمایندگی مراجعه کرده‌اند را در زیر ذکر کرده‌ایم. با بررسی این موارد می‌توانید به ایراد یخچال خود پی ببرید. همچنین اگر موفق نشدید که ایراد مربوطه را پیدا کنید، حتما با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

  • پوسیدگی نوار دور درب یخچال: در صورتی که نوار دور درب یخچال یخساران آسیب ببینید یا فرسوده شود می‌تواند مشکلاتی را در آینده به دنبال داشته باشد. از جمله مشکلات مهم در صورت خرابی نوار دور درب یخچال، کم شدن سرمای داخل یخچال است.
  • خالی شدن گاز یخچال: از جمله ایرادات رایج در تمام مدل‌ها و برندهای یخچال فریزر تمام شدن شارژ گاز یخچال است. از نشانه‌های تمام شدن گاز یخچال، نداشتن قدرت کافی سرمایش در قسمت یخچال فریزر است.
  • خرابی موتور یخچال یخساران: در صورت سوختن موتور یخچال در برخی موارد ضروری است که حتما موتور آن تعویض شود. در نمایندگی  یخچال یخساران در قم ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که از قطعات اصلی و موتور اصلی یخساران استفاده شود.
  • خاموش روشن شدن یخچال: اگر یخچال شما بلافاصله پس از شروع به کار خاموش می‌شود یا در برخی موارد با روشن کردن یخچال، فیوز برق می‌پرد حتما باید با ما تماس بگیرید. این علائم نشان دهنده مشکلات جدی در یخچال است.
  • خرابی فن یخچال یا فریزر: فن یخچال فریزر از جمله قطعات مصرفی است که می‌تواند پس از مدتی دچار خرابی شود. نکته مهم استفاده از فن اصلی به عنوان جایگزین است که این مورد در نمایندگی یخچال یخساران با کیفیت بالا تعویض و تعمیر می‌شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید یخساران

هزینه تعمیر یخچال، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید یخساران در نمایندگی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. هزینه تعمیر قطعه و هزینه قطعه جایگزین به صورت تلفنی توسط کارشناس مربوطه به شما اعلام می‌شود. در صورت تایید شما کارشناسان نمایندگی به آدرس شما اعزام شده و هزینه در منزل شما تسویه می‌گردد.