نمایندگی تعمیر یخچال یورو استار در قم

ما در نمایندگی تعمیرات یخچال یورواستار در قم و پردیسان، با اعزام سریع تعمیرکار به محل شما، مشکل یخچال شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه حل می‌کنیم.

نمایندگی یورواستار در قم

اگر یخچال یورو استار شما دچار خرابی شده اما همچنان گارانتی معتبر است، بهتر است ابتدا به شماره درج شده در کارت و همان مرکز نمایندگی مراجعه کنید. اما چنانچه قبلا از آن نمایندگی خدماتی را دریافت کرده‌اید و رضایت ندارید یا گارانتی یخچال فریزر شما به اتما رسیده است، می‌توانید با مجموعه مجاز تعمیر در تماس باشید.

نمایندگی یخچال یورور استار در قم مفتخر است که به صورت حضوری در منزل شما و با استفاده از کارشناسان متخصص مشکل یخچال شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تعمیر کند.

نحوه درخواست متخصص 

ابتدا با شماره نمایندگی یورواستار [09100802308] تماس حاصل فرمایید و جزییات خرابی یخچال خود را اعلام فرمایید. همکاران ما هزینه تقریبی و زمان حضور خود را به شما اعلام می‌کنند. در صورت تایید شرایط، آدرس خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناس راس ساعت معین شده در محل شما حضور یابد.

تمام مراحل تعمیر یخچال یورور استار به صورت حضوری در منزل انجام می‌شود، اما چنانچه قطعه‌ای امکان تعمیر در محل را نداشته باشد به نمایندگی منتقل شده و پس از رفع ایراد و تعمیر، روی یخچال شما نصب می‌شود.

توجه فرمایید که هدف اصلی همکاران ما تعمیر قطعات است، اما اگر قطعه‌ای به طور کلی آسیب دیده باشد و امکان تعمیر نداشته باشد، از قطعات اورژینال و اصلی یورو استار استفاده می‌شود.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی

  • تعمیر در منزل: یکی از دشواری‌های کار در زمان خرابی یخچال فریزر، جابجایی آن و انتقال به مراکز تعمیر است. ولی ما در نمایندگی یورو استار قم، این مشکل را برای شما حل کرده‌ایم و کارشناسان خود را به منزل شما اعزام می‌کنیم تا دشورای و هزینه‌های اضافی را بابت جابجایی متقبل نشوید.
  • اطمینان از کیفیت: هر یخچالی استانداردهای خاص خودش را دارد. چنانچه کارشناسی که اقدام به تعمیر یخچال فریزر شما می‌کند، با برند یورواستار آشنایی نداشته باشد ممکن است که مشکلات و ایرادات بیشتری برای شما به وجود یابد. همکاران ما در نمایندگی از کارشناسان با تجربه در تعمیر یخچال Eurostar هستند و بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌کنند.
  • ضمانت تعمیر: پس از تعمیر یخچال، کارشناسان ما یخچال تعمیر شده شما را مجددا گارانتی می‌کنند. البته گارانتی تنها متوجه قطعه‌ای می‌شود که توسط همکاران ما تعمیر شده باشد.
  • هزینه نمایندگی: همکاران طبق تعرفه هزینه تعمیر یخچال یورو استار را دریافت می‌کنند و به هیچ عنوان هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. هزین تعیین شده توسط نمایندگی کاملا منصفانه می‌باشد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر یورو استار

هزینه تعمیر یخچال یورو استار کاملا بستگی به خرابی آن دارد. به راحتی می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشکل یخچال خود را شرح دهید. هزینه تجهیزات تعویضی (در صورت نیاز) و اجرت توسط کارشناسان نمایندگی اعلام شده و در صورت تایید شما اعزام کارشناس صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *