نمایندگی یخچال پروفایل

به منظور دریافت خدمات تعمیر یخچال پروفایل در قم به صورت حضوری و در منزل با همکاران ما واقع در نمایندگی از طریق شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

درخواست تعمیر یخچال پروفایل در منزل

مجاز تعمیر دارای سابقه‌ی درخشان  10 ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی در قم می‌باشد. ما با داشتن بیش از 2000 مشتری رضایتمند در سطح استان، مفتخریم که خدمات تعمیر لوازم خانگی را در اسرع وقت، با بالاترین کیفیت و در منزل شما ارائه نماییم.

بدون شک خرابی لوازم خانگی نگران کننده است. اما زمانی که یخچال فریزر خراب شود نگرانی‌ها افزایش می‌یابد. اما در صورتی که از یخچال فریزر و یا یخچال ساید بای ساید Profile استفاده می‌کنید، به هیچ عنوان نگران نباشید. کارشناسان نمایندگی با داشتن تخصص و تجربه کافی، خدمات لازم را برای تعمیر یخچال پروفایل به شما ارائه می‌کنند.

اما دقت کنید که خدمات سرویس یخچال فریزر خود را به مراکز تعمیر غیر معتبر واگذار نکنید.

هزینه تعمیر یخچال پروفایل

اولین چیزی که می‌تواند پس از خرابی یخچال شما را نگران کند، هزینه تعمیر آن است. برای استعلام اجرت تعمیر یخچال Profile به نمایندگی تماس بگیرید و پس از شرح مشکل، همکاران ما تمام موارد لازم را به شما توضیح خواهند داد. همچنین نرخ خدمات نمایندگی بسیار مناسب‌تر از سایر مراکز تعمیر است. از همین رو با خیال آسوده تعمیر یخچال فریزر خود را به ما بسپارید.

ایرادات رایج یخچال پروفایل

بیشترین تماس‌هایی که مشتریان با مرکز خدمات مشتریان پروفایل دارند، نشان دهنده یکسری ایرادات رایج است. همیشه توصیح می‌کنیم که از نداشتن نوسان برق اطمینان حاصل فرمایید. در صورتی که برق کشی منزل شما ایراد دارد آنرا برطرف کنید و حتما از یک محافظ برق استاندارد استفاده کنید. توصیه مجاز تعمیر استفاده از محافظ یخچال دیجیتالی است که مقاومت بیشتری را در برابر نوسانات دارد.

دیگر مشکلی که ممکن است برای یخچال پروفایل به وجود بیاید، نداشتن فضای تهویه در اطراف یخچال است. اگر یخچال شما کاملا به دیوار چسبیده باشد می‌تواند باعث خرابی آن شود. سعی کنید که یخچال فریزر و ساید بای ساید را حداقل 20 سانتیمتر از دیوار فاصله دهید.

بهتر است که لوازم گرمایشی همچون اجاق گاز و آبگرمکن در مجاورت یخچال نباشد. یکسری از خرابی‌های گزارش شده به نمایندگی پروفایل، ناشی از استفاده نادرست است. همچنین اگر ظرف غذایی داغ یا گرم است آن را داخل یخچال قرار ندهید. صبر کنید که غذا و ظرف خنک شود و سپس آن را به یخچال منتقل کنید. این کار از فاسد شدن غذا نیز جلو گیری می‌کند.

پرکردن بیش از حد یخچال

پر کردن بیش از حد یخچال یکی دیگر از مشکلاتی که است که باعث خرابی یخچال شما می‌شود. همیشه در یخچال باید فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد. پر کردن بیش از حد توان یخچال یا فریزر می‌تواند آسیب‌های جدی و هزینه بر را به یخچال وارد کند.

داغ شدن بدنه یخچال یکی دیگر از مشکلاتی است که می‌تواند افراد را نگران کند. اگر بدنه یخچال ساید بای ساید شما تا حدی گرم باشد طبیعی است. اما در صورتی که می‌بینید این گرما بیشتر از حد معمول است، حتما با نمایندگی یخچال پروفایل در قم تماس بگیرید. همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

خرابی نوار پلاستیکی دور یخچال می‌تواند مشکلات جدی را به یخچال وارد کند. و یکی از رایج‌ترین اثرات آن سرد نشدن فضای یخچال به اندازه کافیست. البته خرابی موتور و تمام شدن گاز یخچال هم می‌تواند نتیجه مشابهی را داشته باشد. اما با تعویض به موقع نوار یخچال از پرداخت هزینه‌های جانبی و سنگین پرهیز کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل قم

اگر هر یک از مشکلات فوق و یا مشکلات دیگر باعث خرابی یخچال، یخچال فریزر و یا یخچال ساید بای ساید پرفایل شما شده است، تنها کافیست که با شماره 09100802308 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما از نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یخچال شما را تعمیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *