نمایندگی تعمیرات اسنوا در قم

شرکت مجاز تعمیر، مرکز خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات اسنوا قم مفتخر به ارائه سرویس‌های تعمیر یخچال اسنوا، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، ماشین ظرفشویی، مایکرو و مایکرویو در استان قم می‌باشد.

لطفا جهت دریافت خدمات با کارشناسان نمایندگی اسنوا قم در تماس باشید.

مزایای نمایندگی تعمیر اسنوا در قم

خرابی لوازم الکتریکی و لوازم خانگی در تمامی برندها طبیعی است. اما زمانی که یکسری لوازم خانگی مانند یخچال فریزر، لباسشویی یا ظرفشویی نیازمند تعمیر باشند ممکن است نگرانی شما افزایش یابد. از همین نظر ما در نمایندگی تعمیرات اسنوا در قم به این موضوع آگاه هستیم و جهت رفاه حال شما همشهریان عزیز خدمات تعمیر فوری لوازم خانگی اسنوا در منزل را به شما ارائه می‌کنیم.

 • حضور فوری در محل: زمانی که هر یک از لوازم خانگی اسنوا که در منزل دارید دچار خرابی شد با تماس بگیرید تا یکی از کارشناسان نمایندگی در اولین فرصت در محل شما حضور یابند.
 • استفاده از قطعات اصلی: اگر قطعه‌ای لوازم خانگی اسنوا به طور کامل آسیب دیده باشد، ضروری است که حتما آن قطعه با یک قطعه اصلی (اورژینال) جایگزین شود. شرکت مجاز تعمیر به عنوان نمایندگی اسنوا در قم، به شما تضمین استفاده از قطعات با کیفیت اصلی را می‌دهد.
 • گارانتی تعمیرات: پس از آنکه هر یک لوازم خانگی شما شامل یخچال فریزر، یخچال ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر یا مایکرویو در منزل شما تعمیر شد به شما گارانتی تعمیر نیز ارائه می‌شود. کارشناسان ما نهایت دقت و کیفیت را در خدمات خود لحاظ می‌کنند اما برای حصول اطمینان شما، یک گارانتی کتبی نیز ارائه می‌شود.
 • کارشناسان متخصص: هنگامی که گارانتی دستگاه شما به اتمام برسد و خراب شود، زمانیکه بخواهید اقدام به تعمیر آن کنید ممکن است نگران یافتن یک مرکز مطمئن برای تعمیر باشید. همکاران حاضر در نمایندگی اسنوا در قم با داشتن دانش و تجربه فنی بالا، خاطر شما را از تعمیر اصولی و با کیفیت آسوده می‌سازند.
کد ارور یخچال اسنوا

نحوه درخواست کارشناس از نمایندگی اسنوا قم

چنانچه هر یک از لوازم خانگی برند اسنوا در منزل شما دچار خرابی شد، در اولین فرصت با شماره نمایندگی اسنوا 09100802308 تماس حاصل بفرمایید. کارشناسان ما با بررسی مشکل شما به صورت تلفنی و ارائه مشاوره، اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و طبق زمان معین شده در محل کار یا منزل شما حضور می‌یابند.

پس از حضور همکاران ما از مرکز مجاز تعمیر دستگاه معیوب بررسی شده و در محل تعمیر می‌گردید. اما چنانچه قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد آن را تعویض کرده یا قطعه معیوب به مرکز تعمیر اسنوا منتقل شده و پس از رفع ایراد مجددا در منزل شما روی دستگاه نصب می‌گردد.

شماره تماس نمایندگی اسنوا قم

دقت فرمایید که تنها راه ارتباطی با نمایندگی اسنوا قم 09100802308 می‌باشد. جهت دریافت خدمات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید و ماشین ظرفشویی اسنوا تنها با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش اسنوا

تمام لوازم خانگی اسنوا دارای یک برگه گارانتی هستند. در صورتی که هر یک از لوازم خانگی شما شامل یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اسنوا دچار خرابی شد ابتدا به برگه گارانتی مراجعه کنید. اگر اعتبار گارانتی برقرار بود تنها با شماره درج شده روی کارت گارانتی تماس بگیرید.
اما اگر به هر دلیل کارت گارانتی شما دارای اعتبار نبود، می‌توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش اسنوا تماس بگیرید. خدمات پس از فروش شامل بررسی، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی اسنوا با استفاده از قطعات اصلی و شرکتی می‌باشد.

فرایند گارانتی تعمیرات

پس از آنکه همکاران ما خدمات تعمیرات را به شما ارائه کردند مجددا یک ضمانت روی تعمیر لوازم شما انجام می‌شود. این گارانتی تنها شامل قطعه یا قطعات تعمیر شده می‌باشد. چنانچه قطعه‌ای توسط مجاز تعمیر تعویض یا رفع ایراد شود تا مدت مشخص شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی است.

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در قم

یکی از مهمترین خدمات قابل ارائه در نمایندگی اسنوا، تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید Snowa در قم است. یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا به دلیل نقش مهمی که در زندگی امروزه ما دارند، لازم است که در اولین زمان ممکن تعمیر شوند. گاهی اوقات یک سری ایرادات ممکن است ساده به نظر برسند اما پس از گذشت مدتی باعث خرابی سایر قطعات بشوند.

همچنین اگر یخچال و فریزر به درستی کار نکنند، می‌توانند باعث فاسد شدن مواد غذایی شده و خطرات جانی را نیز به همراه داشته باشد. بهتر است پیش از هر چیز از لوازم خانگی به درستی استفاده کنید و در صورت خرابی حتما با نمایندگی اسنوا تماس بگیرید.

ایرادات رایج یخچال فریزر اسنوا

اما چه زمانی باید با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا تماس بگیریم؟ هر یک از عوامل زیر می‌توانند زنگ‌های هشداری از خرابی یخچال اسنوا باشد:

 • خاموش روشن شدن سریع: کمپرسور یخچال فریزر اسنوا به طور مدوام در حال فعالیت است و زمانیکه دستگاه به سرمای مناسب برسد، خاموش می‌شود. اما اگر این فرایند کوتاه باشد نشان از خرابی یخچال فریزر شما دارد.
 • سرمای کم فریزر: اگر دمای فریزر اسنوا مطلوب نیست و انجماد مواد غذایی انجام نشود ممکن است که فریزر خراب باشد. البته پیش از هر چیز اطمینان حاصل کنید که بار داخل فریزر بیش از حد نباشد و تهویه هوا به درستی انجام شود.
 • خاموش نشدن یخچال: اگر درب یخچال را به درستی می‌بندید اما موتور یخچال مدام کار می‌کند ممکن است نیاز به تعمیر باشد. گاهی اوقات پوسیدگی نوار پلاستیکی نوار دور یخچال نیز می‌تواند باعث این مشکل بشود.
 • داغ شدن موتور: گرما و داغ بودن موتور یخچال تا یک حدی طبیعی است. اما زمانیکه گرما و داغی موتور از حد معمول فراتر برود نشان از خرابی موتور یا سایر قطعات یخچال اسنوا دارد.
 • اتصال برخی یخچال: در صورتی که این مشکل را در یخچال فریزر اسنوا مشاهده کردید به سرعت با نمایندگی یخچال اسنوا در قم تماس بگیرید. این مشکل اگر بر طرف نشود ممکن است مشکلات دیگری را نیز به وجود بیاورد.
مرکز تعمیر یخچال اسنوا در قم

خطاهای رایج یخچال اسنوا

یخچال‌های نسل جدید اسنوا، دارای یک پنل نمایشگر هستند که اگر هر قسمت از یخچال فریزر اسنوا مشکل داشته باشد، با یک کد خطا هشدار می‌دهند. طی تماس‌هایی که شما عزیزان با نمایندگی یخچال اسنوا در قم داشته‌اید، برخی از کدهای خطا بیشتر پرسیده شده‌اند. اما ببینیم که هر کد خطا چه مفهومی دارد:

 • کد خطا F1: اپراتور یخچال به درستی کار نمی‌کند. این مورد یکی از هشدارهای جدیست که باید در صورت مشاهده با نمایندگی تعمیر اسنوا تماس بگیرید.
 • ارور F2 , F3: نمایان شدن این خطا به معنی خرابی یکی از سنسورهای یخچال یا فریزر است.
 • خطای F4 اسنوا: خرابی سنسور دیفراست.
 • کد خطا F5: خرابی المنت یا کار نکردن سیستم دیفراست.
 • کد F6: خرابی حافظه EPROM.
 • کد F7 و F8: خرابی فن یخچال یا فن فریزر.
 • کد F9: خرابی قطعه هیتر المنت.

هزینه تعمیر یخچال اسنوا

دلایل متعددی می‌تواند باعث خرابی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم، هر خرابی می‌تواند به یک قسمت از یخچال مربوط شود. از همین رو هزینه تعمیر و تعویض قطعات نیست کاملا متفاوت است. برای آگاهی از اجرت و هزینه قطعات با شماره نمایندگی یخچال اسنوا قم 09100802308 تماس حاصل فرمایید تا مشکل یخچال شما بررسی شده و طبق آن هزینه اعلام شود.
توجه داشته باشید که هزینه تعمیر یخچال اسنوا در نمایندگی کاملا منصفانه و بر اساس قیمت مصوب است. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات مجاز تعمیر استفاده فرمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در قم

ماشین لباسشویی اسنوا یکی دیگر از لوازم خانگی پر استفاده برند Snowaست که ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود. همیشه استفاده نادرست باعث خرابی لباسشویی نمی‌شود. گاهی اوقات ممکن است که طول عمر دستگاه بالا رود و برخی قطعات عمرشان به پایان برسد. از جمله ایرادی‌های رایج که کاربران به نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا برای تعمیر گزارش کرده‌اند شامل موارد زیر می‌باشد:

 • شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی.
 • خرابی دکمه‌ها.
 • تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی.
 • آبگیری نکردن ماشین.
 • لرزش شدید لباسشویی اسنوا.

تعمیر لباسشویی اسنوا در منزل است؟

تمام خدماتی که ما در نمایندگی اسنوا قم ارائه می‌کنیم به صورت حضور کارشناسان ما در منزل انجام می‌شود. تعمیر ماشین لباسشویی نیز بستگی به خرابی آن دارد. همکاران ما به منزل شما مراجعه می‌کنند و اگر امکان تعمیر در محل باشد، سرویس لباسشویی شما را انجام می‌دهند. اما اگر قطعه‌ای از ماشین لباسشویی شما قابل تعمیر در محل نباشد، آن را به نمایندگی منتقل کرده و پس از برطرف شدن مشکل روی لباسشویی شما در منزل نصب می‌گردد.

خرابی های رایج ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا یکی از محبوب‌ترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران است. با این حال، مانند هر وسیله دیگری، ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شود. در اینجا به برخی از خرابی های رایج ماشین لباسشویی اسنوا و راه حل های آنها اشاره می کنیم:

1. روشن نشدن ماشین لباسشویی اسنوا

علت: مشکل در برق، خرابی فیوز، خرابی برد الکترونیکی، مشکل در سوئیچ درب.
راه حل: بررسی سیم برق و پریز، تعویض فیوز، بررسی و تعمیر برد الکترونیکی، تعویض سوئیچ درب.

2. عدم آبگیری ماشین لباسشویی اسنوا

علت: بسته بودن شیر آب، خرابی شلنگ ورودی آب، گرفتگی فیلتر ورودی آب، خرابی شیر برقی.
راه حل: باز کردن شیر آب، بررسی و تعویض شلنگ ورودی آب، تمیز کردن فیلتر ورودی آب، تعویض شیر برقی

3. عدم تخلیه آب لباسشویی اسنوا

علت: گرفتگی فیلتر تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، انسداد شلنگ تخلیه.
راه حل: تمیز کردن فیلتر تخلیه، تعویض پمپ تخلیه، بررسی و رفع انسداد شلنگ تخلیه.

4. لرزش و صدای زیاد ماشین Snowa

علت: عدم تعادل بار لباسشویی، خرابی بلبرینگ، نقص در تسمه، مشکل در پایه‌های ماشین لباسشویی.
راه حل: تنظیم بار لباسشویی، تعویض بلبرینگ، تعویض تسمه، تنظیم پایه‌های ماشین لباسشویی.

5. عدم چرخش دیگ

علت: خرابی موتور، خرابی تسمه، خرابی قفل درب.
راه حل: بررسی و تعمیر موتور، تعویض تسمه، تعویض قفل درب.

6. تمیز نشدن کامل لباس‌ها

علت: استفاده از مقدار نامناسب شوینده، انتخاب برنامه نامناسب، مشکل در فیلترها.
راه حل: استفاده از مقدار مناسب شوینده، انتخاب برنامه مناسب با نوع لباس، تمیز کردن فیلترها.

7. نشت آب از ماشین لباسشویی

علت: پارگی یا شل شدن شلنگ ها، خرابی واشر درب، نقص در پمپ تخلیه.
راه حل: بررسی و تعویض شلنگ ها، تعویض واشر درب، تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در قم

در زمان خرابی ماشین ظرفشویی اسنوا، ابتدا با نمایندگی اسنوا در قم تماس بگیرید. همکاران پس از دریافت آدرس شما در فاصله زمانی حدودا یک ساعته به آدرس شما مراجعه خواهند کرد. متخصصان با تجربه ما با تشخیص ایراد ظرفشویی اسنوا، اقدام به تعمیر آن در منزل می‌کنند. زمانی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا لازم است کاملا بستگی به خرابی قطعه دارد.

اما حتما دقت فرمایید که تنها شماره مجاز تعمیر به عنوان نمایندگی ماشین ظرفشویی اسنوا در قم، شماره 09100802308 می‌باشد.


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در قم

شماره مجموعه مجاز تعمیر، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در قم 09100802308 می باشد.

برای تعمیر لوازم خانگی اسنوا نیاز به حضور در محل ندارید. تنها کافیست با کارشناسان نمایندگی تماس بگیرید، تا همکاران ما ضمن هماهنگی در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند.

2 نظر در “نمایندگی تعمیرات اسنوا در قم

 1. محمدهاشم عسگری زاد گفت:

  سلام‌شماره تماس که برای قم هست پاسخگو نیستن!
  ماشین لباسشویی نشتی اب میده راهنمایی بفرمایید

  1. سلام وقت بخیر
   لطفا فقط با شماره 09100802308 تماس بگیرید.
   همکاران ما پاسخگو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *