نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم

جهت دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در قم و پردیسان به صورت حضوری در منزل می‌توانید با شماره پشتیبانی نمایندگی تعمیرات که در زیر درج شده است تماس حاصل فرمایید.

تکمیل درخواست:

تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

مجاز تعمیر یکی از بهترین مراکز  سرویس، خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم می‌باشد. از جمله خدمات این مرکز ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به صورت حضوری در منزل است. از آنجایی که جابجایی ماشین لباسشویی در زمان خرابی بسیار دشوار است، به ارائه این خدمت کوشیدیم تا رضایت شما همشهریان عزیز را به دست آوریم.

همچنین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما شامل گارانتی تعمیر نیز می‌باشد. یعنی اگر ماشین لباسشویی شما دچار خرابی شود و توسط مجاز تعمیر سرویس شود، طبق یک ضمانت کتبی آن قطعه تعمیر شده مجددا گارانتی می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که اگر قطعاتی که نیاز به تعویض داشته باشند، حتما با قطعه اصلی Pakshoma جایگزین می‌شوند. استفاده از قطعات اورژینال باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی شما در آینده خواهد شد.

نکته دیگری که حائز اهمیت است، استفاده از پرسنل و تکنسین با تجربه است. از آنجایی که تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما نیازمند دقت و تجربه بالاست، سپردن آن به مراکز غیر استاندارد و افراد کم تجربه می‌تواند آسیب‌های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. از همین نظر کوشیده‌ایم تا پرسنلی با تجربه و دانش فنی بالا در مجموعه کمک بگیریم تا بتوانیم خدمات ارائه شده به شما همشهریان عزیز در استان قم را با کیفیت بالایی ارائه کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در منزل

اگر ساکن شهر قم و یا پردیسان باشید می‌توانید به سادگی با برقراری تماس با شماره 09100802308 با پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم تماس حاصل نموده و مشکل دستگاه خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما پس از بررسی دقیق مشکل ماشین لباسشویی شما و ارائه مشاوره لازم در این زمینه اطلاعات لازم را برای مراجعه حضوری از شما دریافت می‌کنند.

برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به صورت حضوری و در منزل لازم است که آدرس دقیق و ساعتی که مایل هستید همکاران ما در محل حضور یابند را اعلام فرمایید. همچین لطفا یک شماره تماسی را به همکاران ما اعلام فرمایید که در زمان مراجعه کارشناسان تعمیرات ما در دسترس باشد تا بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

پس از انجام مراحل بالا، کارشناسان فنی ما در زمان و محل تعیین شده توسط شما حضور خواهند یافت و خدمات تعمیر را به شما ارائه می‌کنند. لازم به یادآوری است که تمام مراحل تعمیر لباسشویی پاکشوما در منزل انجام می‌شود اما چنانچه قطعه‌ای امکان تعمیر در محل را نداشته باشد توسط همکاران ما به نمایندگی منتقل شده و پس از رفع ایراد کامل مجددا در منزل شما روی لباسشویی نصب می‌گردد.

علت انجام این کار این است که ما در نمایندگی تعمیرات پاکشوما سعی داریم تا حد ممکن قطعات را تعمیر کنیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب قابل تعمیر نباشد آن را تعویض کنیم.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در قم

مشکلات رایج تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

با توجه به گزارشات مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در قم، یکسری ایرادات رایج در ماشین لباسشویی‌های پاکشوما وجود دارد که در زیر آنها را ذکر می‌کنیم:

  1. روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما.
  2. متوقف شدن مراحل شستشو لباس.
  3. لرزش و تکان خوردن شدید لباسشویی.
  4. سر و صدای زیاد ماشین در هنگام شستشو.
  5. خرابی دکمه‌های روی ماشین.
  6. خرابی درب ماشین لباسشویی.
  7. عدم تخلیه لباسشویی.
  8. آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما.
  9. نشتی آب.
  10. تمیز نشدن لباس‌ها پس از فرایند شستشو.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به یک عامل مهم بستگی دارد و آن نوع خرابی ماشین لباسشویی است. در برخی موارد یکی از قطعات لباسشویی آسیب می‌بیند که قابل تعمیر است و تنها اجرت تعمیر دریافت می‌گردد. اما در برخی موارد ممکن است که قطعه آسیب دیده به طور کلی قابل تعمیر نباشد و نیاز باشد که آنرا با یک قطعه اصلی تعویض نمایید. در چنین شرایطی هزینه قطعه نیز روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

البته این مورد به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد زیرا هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما در نمایندگی بسیار مناسب‌تر از سایر مراکز تعمیر است. جهت دریافت اطلاعات دقیق از هزینه تعمیر می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل نموده و اجرت تعمیر لباسشویی را از همکاران ما استعلام فرمایید.

استفاده از گارانتی ماشین لباسشویی پاکشوما

دقت کنید که تنها در صورتی می‌توانید از خدمات مجاز تعمیر استفاده نمایید که گارانتی خرید آن به اتمام رسیده باشد و یا از خدمات نمایندگی پیشین خود رضایت نداشته باشید. در صورتی که کارت گارانتی لباسشویی شما هنوز معتبر است بهتر است که با همان شماره درج شده روی کارت ضمانت تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش

خدمات تعمیرات نمایندگی پاکشوما در قم در تمام مناطق شهر (از جلمه زنبیل آباد، شهرک قدس، صفاشهر، بنیاد، آذر، نیروگاه و…) و همچنین پردیسان ارائه می‌شود. بنابراین تفاوتی ندارد که ساکن کدام یک از محله‌های شهر قم و یا پردیسان باشید. تمام خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما به صورت حضوری و در منزل قابل ارائه است. البته این خدمات در مناطق مانند کهک و سایر مناطق نزدیک به شهر قم نیز قابل ارائه است اما برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر بهتر است که با شماره پشتیبانی در سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *